Wrona: W Łodzi będziemy mieć przewagę

Siatkówka

Wiedzieliśmy, że jeśli doprowadzimy do zaciętej końcówki, to będziemy mieli przewagę nad drużyną z Kazania. Nie przegrywali w tym sezonie ani w lidze, ani w pucharach. Myślę, że jest to dla nich nowa sytuacja - powiedział środkowy Skry Andrzej Wrona.

Bardzo się cieszymy, bo to duży krok w kierunku Final Four. Z taką drużyną, na wyjeździe i przed rewanżem u siebie, to bardzo dobry wynik – mówił o zwycięstwie z Zenitem, Andrzej Wrona.

Wygraliśmy, chociaż przegrywaliśmy już 0:2. Niewiele brakowało, a mecz zakończyłby się wynikiem 0:3. Jednak po raz kolejny pokazaliśmy, że jesteśmy zahartowani na takie sytuacje - cieszył się środkowy PGE Skry.

Obrońcy tytułu wygrali ostatnie 19 rozegranych spotkań. Jedynie w dwóch z nich, o zwycięstwie decydował tie-beak.

Wiedzieliśmy, że jeśli doprowadzimy do zaciętej końcówki, to będziemy mieli przewagę nad drużyną z Kazania. Nie przegrywali w tym sezonie ani w lidze, ani w pucharach. Myślę, że jest to dla nich nowa sytuacja. Kiedy przyjadą do Łodzi, psychologiczna przewaga będzie po naszej stronie. Pokonaliśmy ich i już nie będą się czuli tak pewnie, jak przed tym meczem - podkreślił Wrona, który w "Saint Petersburg" jeszcze nie przegrał.

 

Andrzej Wrona lubi grać w Kazaniu.


To dla mnie szczęśliwy obiekt, trzy mecze - trzy zwycięstwa. Mam nadzieję, że hala w Łodzi, też okaże się szczęśliwa.

mjr, skra.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze