Koszmarny wypadek! Czterech piłkarzy nie żyje

Piłka nożna
Koszmarny wypadek! Czterech piłkarzy nie żyje
fot. wolczanka.futbolowo.pl

Czterech piłkarzy Wólczanki Wólka Pełkińska nie żyje po zderzeniu Volkswagena Transportera z ciężarówką marki Scania, do którego doszło w Weryni w powiecie kolbuszowskim. Na miejscu zginęli 28-letni Rafał i 23-letni Kamil Pydychowie oraz 19-letni Patryk Szewczak. Kilka godzin później w szpitalu zmarł 25-letni Mariusz Korzępa.

Klub Wólczanka Wólka Pełkińska poinformował na Facebooku, że mecz z Avią Świdnik, który miał się rozpocząć o godz. 12:00, został odwołany. Oba kluby grają na co dzień w trzeciej lidze lubelsko-podkarpackiej.

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej na swojej stronie opublikował komunikat, w którym potwierdził śmierć piłkarzy Wólczanki  i ciężki stan kolejnych. "Podkarpacki Związek Piłki Nożnej łączy się w bólu i modlitwie z Rodzinami Zmarłych oraz Rodzinami Zawodników, którzy walczą o życie. Jednocześnie Podkarpacki Związek Piłki Nożnej apeluje, by mecze, które odbędą się w Wielką Sobotę, zostały poprzedzone minutą ciszy poświęconą tak dramatycznie dotkniętym dziś przez los" – czytamy w komunikacie.

 

Czytaj całość TUTAJ.

A.J., rzeszow-news.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze