Splyce, ROCCAT i Giants zostają w EU LCS!

E-sport
Splyce, ROCCAT i Giants zostają w EU LCS!

Giants Gaming, Splyce i Team ROCCAT zabezpieczyły swoje miejsca w EU LCS podczas turnieju promocyjnego. Te trzy drużyny na pewno zobaczymy w letnim splicie najwyższej europejskiej ligi League of Legends.

Splyce i Team ROCCAT ponownie zakwalifikowały się do EU LCS po pokonaniu swoich przeciwników w serii best of five. Splyce pokonało Giants Gaming podczas emocjonującej serii, a ROCCAT wyeliminowało najlepsza drużynę z Challenger Series - Team Huma - wynikiem 3-1.

 

W ostatnim meczu turnieju promocyjnego Giants Gaming pokonało Tema Huma wynikiem 3-2. Przez prawie cały czas trwania finałowej serii rozgrywka była wyrównana, ale gra numer cztery to jednostronne widowisko i wygrana Giants wynikiem 18-6 z dwunastotysięczną przewagą w złocie.

 

Giants zakończyło zmagania w poprzednim splicie EU LCS na ostatnim miejscu. Bezpośrednio przed turniejem promocyjnym drużyna zmieniła większość swojego składu. Lennart “Smittyj” Warkus, Kim “Wisdom” Tae-wan i Son “S0NSTAR” Seung-ik zastąpili Atoma, betongJocke’a i Adryha.


Za sprawą swojego zwycięstwa nad Team Huma letni split EU LCS będzie miał ten sam skład co wiosenny. Następną szansą na dostanie się do EU LCS będzie turniej promocyjny po letnim sezonie rozgrywek.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze