UFC: Krzysztof Jotko poznał kolejnego rywala!

Sporty walki

Krzysztof Jotko (17-1) już 18 czerwca stoczy kolejny pojedynek w amerykańskiej organizacji UFC. Jego rywalem będzie Amerykanin Tamdan McCrory (14-3).

Polak do tej pory wygrał cztery pojedynki w UFC, a tylko jeden przegrał. obecnie znajduje się na fali trzech zwycięstw. W ostatnim pojedynku na gali UFC w Londynie pokonał Scotta Bradleya, a wcześniej zwyciężył w rywalizacji z Torem Troengiem oraz Scottem Askhamem.

Jego rywalem na gal w Kanadzie będzie Tamdan McCrory. Reprezentant CNY MMA w grudniu ubiegłego roku powrócił do UFC po ponad sześciu latach przerwy i pokonał duszeniem trójkątnym Josha Sammana. W 2009 roku po porażce z Johnem Howardem zaliczył aż pięcioletnią przerwę z zawodowymi startami, ale od tamtej pory stoczył trzy zwycięskie walki.

W walce wieczoru gali UFC Fight Night 89 w Ottawie Rory Macdonald 18-3) skrzyżuje rękawice ze Stephenem Thompsonem (12-1). Wydarzenie odbędzie się 18 czerwca.