MICHU: "Liczę na szybkie 2:0..."

E-sport
MICHU: "Liczę na szybkie 2:0..."
HLTV.org

Bardzo popularny na nie tylko polskiej, ale i światowej scenie Counter-Strike: Global Offensive zawodnik, grający na co dzień pod banderą Lounge Gaming – Michał ‘MICHU’ Müller, wypowiedział się na temat szans polskiego zespołu Virtus.pro podczas trwającego od trzech dni majora MLG Columbus 2016.

Na pytanie dotyczące obecnej formy Virtus.pro, MICHU, który wiele razy występował z Filipem ‘NEO’ Kubskim i resztą zespołu w roli stand-ina, odpowiedział bez najmniejszych wątpliwości:

 

Osobiście uważam, że Virtusi zrobili wielkie postępy w swojej grze. Widać to doskonale, gdy popatrzymy z perspektywy czasu na ich wcześniejsze tegoroczne występy. Chłopaki wczoraj wysoko przegrali z Na'Vi, ale to na pewno nie przekreśla ich szans na walkę o wygraną w całym turnieju. Sądzę, że w kolejnych meczach pokażą to, na co na prawdę ich stać. Mają wielu fanów stojących za nimi, których nie chcą zawieść i wierzę, że im się to uda.

 

Zawodnik wypowiedział się również specjalnie dla polsatsport.pl na temat swoich przeczuć co do przebiegu najbliższego spotkania ekipy Virtus.pro, której przeciwnikiem będzie G2 Esports:

 

Myślę, że Virtus.pro nie da sobie odebrać wygranej w tak ważnym meczu i to ze słabszą od siebie drużyną. Ponownie na tym turnieju nasi wygrają w pojedynku z G2, i to w tak samo dobrym stylu, w jakim pokonali ich na samym początku majora. Osobiście liczę na szybkie 2:0 dla polskiej formacji.

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze