Palacios składa życzenia urodzinowe synkowi!

Sporty walki

Francisko Palacios (23-3, 14 KO) na gali Polsat Boxing Night w Tauron Arenie Kraków zmierzy się z Michałem Cieślakiem (11-0, 7 KO). "Czuję się znakomicie i jestem gotowy do walki" - powiedział Portorykańczyk w ostatnim wywiadzie przed sobotnim starciem. Bokser złożył również życzenia urodzinowe swojemu synowi.

Dzień, w którym Francisko Palacios zmierzy się na gali Polsat Boxing Night z Michałem Cieślakiem, zbiegł się z piątą rocznicą jego pierwszego starcia z Krzysztofem Włodarczykiem (Palacios przegrał tamtą - zorganizowaną w Bydgoszczy - walkę niejednogłośnie na punkty) oraz... piątą rocznicą urodzin jego syna. Potomek  urodził mu się na osiem godzin przed pojedynkiem z Polakiem. "Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Bobby, kocham cię" - powiedział wzruszony bokser przed kamerami Polsatu Sport.

 

Na kilka godzin przed pierwszym gongiem starcia z Cieślakiem bokser stwierdził: "jestem podekscytowany, czuję, że walka zbliża się wielkimi krokami, ale jestem też zupełnie spokojny i przygotowany do wyjścia na ring".

 

Rozmowa z Francisco Palaciosem w załączonym materiale wideo.

 

Zamów dostęp w PPV do gali Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - FINAL CALL!

Tomasz Ołdak, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze