Renegades zostaje w NA LCS

E-sport
Renegades zostaje w NA LCS

Drużyna Renegades zagwarantowała sobie miejsce w NA LCS po pokonaniu Team Dragon Knights wynikiem 3-0 w letnim turnieju promocyjnym NA LCS.

Renegades przejęło kontrolę nad serią w pierwszej grze i nie oddało jej do samego końca. TDK zaczęło trzecią grę bardzo solidnie, ale źle przeprowadzony gank na środkowej alei pozwolił Renegades wrócić do gry i szybkim popchnięcem linii zamknąć trzecią grę i całą serię jednocześnie.

 

Bardzo słabo zaprezentowali się obaj top lanerzy TDK. Flaresz i RF Legendary zakończyli trzy mecze z łącznym bilansem 0/18/11. Łyżką miodu w beczce dziegciu była postawa ADC TDK. Ohq, bo o nim mowa, wypracował sobie przewagę w każdej z trzech gier, ale było to za mało by przechylić szalę zwycięstwa na korzyść swojej drużyny.

 

Renegades zakończyło rywalizacje w wiosennym splicie NA LCS na ósmym miejscu z bilansem 5-13. Warto zauważyć, że drużyna poczyniła znaczne postępy w dwóch ostatnich tygodniach zmagań i wygrała trzy z czterech meczów.

 

TDK zagra przeciwko przegranemu z pojedynku między Team Impulse i Apex Gaming w walce o ostatnie miejsce w letnim splicie NA LCS.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze