DreamHack Malmo: Team Dignitas najlepsze w grupie C!

E-sport
DreamHack Malmo: Team Dignitas najlepsze w grupie C!
@TeamDignitas

Duński pojedynek między Astralis a Team Dignitas, zakończył się zaskakującym zwycięstwem RUBINO i spółki! Tym zwycięstwem, ekipa Team Dignitas zagwarantowała sobie awans z pierwszego miejsca w grupie C do ćwierćfinałów DreamHack Masters Malmo.

Spotkanie rozgrywane na de_cache gracze Team Dignitas rozpoczęli po stronie antyterrorystów – fenomenalnie wynik spotkania otworzył tenzki, który podczas rundy pistoletowej rozbroił bombę w obecności praktycznie całej ekipy Astralis. Kolejne punkty padały na konto ekipy device’a, zaś k0nfig i jego kompani odrabiali straty. Przełamanie nastąpiło po osiągniętym remisie (wynik 5:5 – przyp. red.) i od tego momentu, gracze Team Dignitas sukcesywnie punktowali swoich przeciwników do końca pierwszej połowy spotkania zakończonej wynikiem 9:6.

 

Po zmianie stron i wygranej pistoletówce przez Astralis, mieliśmy remis (wynik 9:9 – przyp. red.), po którym Team Dignitas nie odpuściło już ani jednej rundy swoim rodakom. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 16:9 dla Dignitas, które zapewniło sobie awans do ćwierćfinałów z pierwszego miejsca w grupie C.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze