TOP 10 najlepszych akcji siatkarskiej Ligi Mistrzów 2015/2016 (WIDEO)

Siatkówka

Przed nami ostatni akord siatkarskiej Ligi Mistrzów 2015/2016 - turniej Final Four w Krakowie! W trwających od listopada 2015 roku rozgrywkach działo się bardzo dużo, a przy tym nie brakowało niesamowitych punktów. Zobaczcie 10 najlepszych akcji siatkarskiej Ligi Mistrzów w sezonie 2015/2016!

Przez ponad 5 miesięcy najlepsi siatkarze świata prezentowali swoje nieprzeciętne umiejętności w najważniejszym z europejskich pucharów - Lidze Mistrzów. Rozgrywki rozpoczęły się już w listopadzie 2015 roku i z każdą kolejką emocje na parkietach całej Europy tylko rosły. Przy tym Liga Mistrzów miała swoje gwiazdy, bez których straciłaby cały urok. To ich akcje były ozdobą meczów na przestrzeni wielu tygodni!

 

Niekwestionowanym liderem jeśli chodzi o efektowne ataki, głównie z lewego skrzydła, był Wilfredo Leon. Siatkarz Zenitu Kazań w każdym ze spotkań prezentował niesamowite gwoździe i to właśnie jego akcja otwiera nasze zestawienie TOP 10. Do poziomu Leona najbliżej było Francuzowi Earvinowi N'Gapethowi, którego fantastyczny atak także znalazł się wśród najlepszych zagrań tej edycji Ligi Mistrzów.

 

Do dziesięciu najbardziej efektownych akcji zaliczyliśmy też dwie z udziałem naszego reprezentacyjnego przyjmującego Michała Kubiaka, który był pewnym punktem Halkbanku Ankara. Nasze uznanie zdobył między innymi efektowny plas "Dzika" z jednego ze spotkań z włoskim Cucine Lube Civitanova.

 

Nasze zestawienie to zarówno długie, wręcz niekończące się akcje, jak i i kapitalne pojedyncze zagrania, takie jak atak w 1. metr Dmitrija Muserskiego czy kapitalna dwójkowa akcja siatkarzy Modeny - Bruno Resende i Lucasa Saatkampa. A które zespoły zasłużyły naszym zdaniem na numer 1? Zobaczcie i przekonajcie się!

 

TOP 10 najlepszych akcji siatkarskiej Ligi Mistrzów 2015/2016 w załączonym materiale wideo.

Paweł Ślęzak, Hubert Chmielewski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze