Asseco Resovia - Cucine Lube Civitanova. Transmisja w Polsacie Sport

W spotkaniu o trzecie miejsce tegorocznej edycji Ligi Mistrzów siatkarze Asseco Resovii zmierzą się z Cucine Lube Civitanova. Czy mistrzowie Polski otrząsną się po półfinałowej porażce z Zenitem Kazań, zdołają pokonać ekipę z Włoch i zgarną brązowe medale? Transmisja meczu Asseco Resovia - Cucine Lube Civitanova w Polsacie Sport!

Siatkarze obu ekip z pewnością będą chcieli zatrzeć złe wrażenie po przegranych półfinałach. Asseco Resovia uległa zdecydowanym faworytom tych rozgrywek - drużynie Zenita Kazań 1:3.  Mistrzowie Polski wygrali pierwszego seta, ale w trzech kolejnych musieli uznać wyższość rywali. Gorycz porażki, przynajmniej częściowo, powinno osłodzić zwycięstwo w starciu o brązowy medal z drużyną Cucine Lube Civitanova.

Rywale Resovii po swym półfinałowym meczu pozostawili fatalne wrażenie. Wyraźnie, w trzech setach, przegrali z Trentino Diatec, a Osmany Juantorena, Jenia Grebennikov, Micah Christenson i reszta gwiazd  Lube spisała się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Czy zdołają jeszcze zmobilizować się na mecz o trzecie miejsce?

Transmisja meczu o III miejsce Ligi Mistrzów  Asseco Resovia - Cucine Lube Civitanova od  godziny 14:35 w Polsacie Sport. Spotkanie komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga.