Kurek i czterech innych siatkarzy odchodzi z Asseco Resovii Rzeszów!

Siatkówka
Kurek i czterech innych siatkarzy odchodzi z Asseco Resovii Rzeszów!
fot. Cyfrasport

W Asseco Resovii Rzeszów przyszedł czas rozstań. Jak poinformował klub na swojej oficjalnej stornie internetowej, drużynę pożegnali Bartosz Kurek, Dominik Witczak, Nikołaj Penczew, Julien Lyneel i Russell Holmes.

"Bartek, Dominik, Nikolay, Julien, Russell dziękujemy za wszystko, co zrobiliście dla naszej drużyny i życzymy Wam powodzenia w dalszej karierze. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się na parkietach siatkarskich w Polsce i na świecie!" – napisano w oświadczeniu klubu z Rzeszowa.

 

Kurek i Lyneel spędzili w klubie rok, natomiast Witczak i Holmes trafili tam w trakcie minionego sezonu w związku z problemami zdrowotnymi Jochena Schoepsa i Piotra Nowakowskiego. Najdłuższym stażem mógł się pochwalić Penczew, który grał w Rzeszowie przez trzy lata.

 

Być może to jeszcze nie koniec pożegnań. Kontraktów na nowy sezon nie mają Krzysztof Ignaczak i Olieg Achrem. Na razie nie wiadomo, czy dostaną jakąkolwiek propozycję.

 

Asseco Resovia Rzeszów zakończyła sezon ze srebrnym medalem mistrzostw Polski. W finale PlusLigi przegrała z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 0:3. Drużyna Andrzeja Kowala rywalizowała także w Final Four Ligi Mistrzów, zajmując czwarte miejsce.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze