UFC: Zawodnik uderzony podczas wyjścia do walki. Oddał kibicowi! (WIDEO)

Sporty walki
UFC: Zawodnik uderzony podczas wyjścia do walki. Oddał kibicowi! (WIDEO)
fot. youtube.com

Matt Brown (20-14, 12 KO, 6 Sub) błyskawicznie zapracował na miano najbardziej znienawidzonego zawodnika przez brazylijskich kibiców z karty walk UFC 198. Na ważeniu w kierunku kibiców pokazał niecenzuralne gesty, a w trakcie marszu do klatki doszło do małej przepychanki z jednym z fanów!

Matt Brown od początku wizyty w Kurytybie nie mógł znaleźć wspólnego języka z brazylijskimi kibicami. "Nieśmiertelny" już podczas ceremonii ważenia naraził się fanom pokazując w ich kierunku środkowy palec, a Brazylijczycy doskonale zapamiętali gest Amerykanina. Podczas gali UFC 198 postanowili dać wyraz swojemu niezadowoleniu.

W trakcie wyjścia do oktagonu kibice korzystali z każdej nadarzającej się okazji, aby uprzykrzyć życie Brownowi. Niektórzy popychali Amerykanina, inni wykrzykiwali w jego kierunku niecenzuralne hasła, ale jeden z fanów postanowił złapać dość mocno zawodnika za kaptur bluzy. "Immortal" nie pozostał mu dłużny!

Brown przegrał walkę z Demianem Maią przez duszenie zza pleców w trzeciej rundzie i zapisał na swoim koncie trzecią porażkę w czterech ostatnich pojedynkach.

 


Zobaczcie całą sytuację w poniższym wideo:

 

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze