Forg1ven i Hybrid przechodzą do Origen!

Inne
Forg1ven i Hybrid przechodzą do Origen!

ADC Konstantinos "Forg1ven" Tzortziou i support Glenn "Hybrid" Doornenbal pojawili się w składzie Origen w należącym do Riot Games serwisie Lolesports. Pozwala to sądzić, że byli zawodnicy kolejno H2k Gaming i G2 Esports będą w przyszłym sezonie reprezentować drużynę należącą do xPekego.

Forg1ven odchodzi z H2k po nieco rozczarowującym wiosennym splicie w EU LCS. Drużyna zakończyła zmagania w sezonie zasadniczym na drugim miejscu i zakwalifikowała się bezpośrednio do półfinałów, ale Jankos i spółka przegrali najpierw z Origen wynikiem 3-2, a potem tym samym wynikiem z Fnatic w meczu o trzecie miejsce.

 

"Nie mogę doczekać się grania w Origen w letnim sezonie LCS. To będzie jedno z największych wyzwań w mojej karierze" – powiedział Grek w oświadczeniu dla H2k – "Zrobię wszystko, żeby pomóc OG osiągnąć wszystkie wyznaczone cele".

 

"Jestem szcześliwy mogąc być częścią Origen. Wierzę, że szybko się ze sobą zgramy, wygramy letni split EU LCS, a potem dobrze zaprezentujemy się na Mistrzostwach Świata" – powiedział były zawodnik G2 Esports Hybrid – "Nie mogę doczekać się przeprowadzki do gaming house'u i rozpoczęcia treningów z nową drużyną".

 

Forg1ven opublikował też posta na Facebooku, w którym pisze że zrobi wszystko co w jego mocy aby dostać się na tegoroczne Mistrzostwa Świata.  

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze