Razer Rising Stars: Team AGG pewnie pokonuje DenDD, PRiDE bez szans

E-sport
Razer Rising Stars: Team AGG pewnie pokonuje DenDD, PRiDE bez szans

Dwie drużyny reprezentujące nasz kraj podczas rozgrywek Razer Rising Stars European League Season 1, rozegrały wczoraj wieczorem swoje mecze. Team AGG poradził sobie pewnie ze szwedzkim DenDD (2:0). Niestety aż tak dobrze nie poradzili sobie zawodnicy PRiDE Gaming, którzy ulegli PENTA Sports 0:2.

Wczoraj wieczorem mieliśmy okazję do śledzenia rozgrywek Razer Rising Stars European League Season 1. Przed monitorami swoich komputerów zasiedli również polscy kibice, którzy z zapartym tchem obserwowali poczynania dwóch złożonych z naszych rodaków formacji — Team AGG oraz PRiDE Gaming. O godzinie 20:00 ze szwedzką ekipą DenDD zmierzyli się ci pierwsi. Na mapie de_dust2 dobrze rozpoczęli Polacy, którzy po pierwszej połowie wypracowali sobie aż 12-punktową przewagę nad rywalami. Po zmianie stron pozostało zwieńczyć dzieło i tak też się stało, bowiem podopieczni Jakuba 'KubiK' Kubiaka oddali Szwedom tylko pięć rund i ostatecznie wygrali 16:8. Na drugiej lokacji, de_nuke, oglądaliśmy o wiele bardziej zacięty pojedynek. Co prawda znów lepiej rozpoczęli nasi, lecz po zmianie stron identyczny wynik 10:5 uzyskali przeciwnicy. To oznaczało dogrywkę, która zakończyła się rezultatem 22:19 dla biało-czerwonych.

 

Tak dużo szczęścia nie mieli jednak reprezentanci innej polskiej drużyny - PRiDE Gaming. Michał 'SOON' Wójcicki i jego koledzy musieli zmierzyć się z dużo bardziej renomowanym przeciwnikiem — niemieckim PENTA Sports. Na pierwszej mapie, de_dust2, oglądaliśmy momentami dość zacięty bój, choć początkowe prowadzenie naszych zachodnich sąsiadów (11:4) nie napawało optymizmem. Po zmianie stron mieliśmy stosunek punktowy 5:5, a to oznaczało, że słynne piaski należały do rywali. Wynik 16:9 stał się faktem. Później pole bitwy zostało przeniesione na de_mirage. Tutaj nasi rodacy niestety nie mieli nic do powiedzenia i zostali oni kompletnie zmiażdżeni, co odzwierciedlał wynik 13-2 z pierwszej odsłony spotkania i szybkie 3:0 po zmianie stron.

 

Już dziś o godzinie 20:00 okazję do kontynuowania dobrej passy w zmaganiach Razer Rising Stars European League Season 1, będą mieli zawodnicy Team AGG, którzy zmierzą się z zespołem LDLC.

Wojciech Podgórski
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie