Izak przeprowadził "opening" z udziałem znanego komentatora piłki nożnej!

E-sport
Izak przeprowadził "opening" z udziałem znanego komentatora piłki nożnej!

Piotr 'izak' Skowyrski przeprowadził dziś opening skrzynek ze znanym komentatorem piłkarskim Telewizji Polskiej - Maciejem Iwańskim. Jak się okazało, wróżba przed jutrzejszym meczem Polska - Holandia nie przebiegła do końca po ich myśli ... Miejmy jednak nadzieję, że przedostatni sprawdzian Polaków przed wyjazdem do Francji nie zakończy się "pomarańczową kraksą". Cały materiał poniżej.

Dziś na oficjalnym kanale Piotra 'IZAK' Skowyrskiego pojawił się film, który przedstawiał opening z udziałem Macieja Iwańskiego, a więc jednego z najbardziej znanych polskich komentatorów piłkarskich. Głównym założeniem było przeprowadzenie wróżby przed jutrzejszym meczem polskiej Reprezentacji piłki nożnej, której przeciwnikiem będzie silna Holandia. Co ciekawe, obaj panowie będą mieli okazję do stworzenia komentatorskiego duetu. Dla Izaka będzie to - jak sam stwierdza - spełnienie marzeń. 

Maciej Iwański na samym wstępie stwierdził z lekkim niedowierzaniem: "... w pierwszego Counter-Strike'a grał każdy ... ale otwieranie skrzynek? Dużo jeszcze przede mną." Komentator TVP radził sobie jednak nadspodziewanie dobrze. Skrzętnie zwracał uwagę na wymyślne nazwy poszczególnych wylosowanych skinów. Ostatecznie wróżba nie została uznana za zbyt udaną. Wszystko za sprawą często powtarzającej się skórki o nazwie "pomarańczowa kraksa", co mając na uwadze barwy narodowej drużyny Holandii, nie brzmiało zbyt optymistycznie. Cały materiał prezentujemy poniżej.

 

  

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze