World Grand Prix: Polska - Kanada. Transmisja w Polsacie Sport od 20:00

Siatkówka
World Grand Prix: Polska - Kanada. Transmisja w Polsacie Sport od 20:00
fot. Cyfrasport
Jacek Nawrocki

Reprezentacja Polski meczem z Kanadą rozpoczyna w Zielonej Górze walkę o udział w turnieju Final Four II Dywizji. Cel jest tylko jeden - awans. Transmisja meczu Polska - Kanada od 20:00 w Polsacie Sport.

Po nieudanej walce o Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro reprezentacja Polski przeszła rewolucję kadrową. Katarzyna Skowrońska-Dolata zrezygnowała z występów w kadrze, a powołań na nowy sezon nie dostały m.in. Anna Werblińska, Izabela Bełcik, Natalia Kurnikowska czy Aleksandra Jagieło.

 

Szansę dostały młode zawodniczki, które dopiero uczą się co to znaczy reprezentacja, ale kiedyś trzeba było dać im szansę: Emilia Mucha, Julia Twardowska, Marlena Pleśnierowicz czy Malwina Smarzek. Trener Jacek Nawrocki jest dobrej myśli, a dodatkowo na duchu podnosi go fakt, że dwa razy reprezentacja Polski pokonała w sparingach podczas zgrupowania Czeszki (z którymi Polki zmierzą się w Zielonej Górze).

 

Na początek jednak, reprezentację Polski czeka łatwiejszy rywal - drużyna Kanady. Polki rok temu pokonały Kanadyjki dwa razy po 3:1.

 

Transmisja meczu World Grand Prix Polska - Kanada od 20:00 w Polsacie Sport.

mjr, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie