Polska - Litwa: Stream na żywo na Polsatsport.pl

Piłka nożna
Polska - Litwa: Stream na żywo na Polsatsport.pl
graf. Polsat Sport

Mecz Polska - Litwa to ostatni sprawdzian podopiecznych Adama Nawałki przed rozpoczęciem Euro 2016. Czy Robert Lewandowski i spółka pożegnają się z polskimi kibicami zwycięstwem? Stream na żywo z meczu Polska - Litwa na Polsatsport.pl! Początek już o godzinie 16:00.

- Każdy mecz jest dla nas bardzo ważnym wydarzeniem. Reprezentowanie barw narodowych jest wielkim zaszczytem. Takie mecze towarzyskie jak ten służą temu, aby doskonalić grę. Nie wiadomo jak będzie wyglądać sytuacja kadrowa w trakcie mistrzostw. Dlatego musimy przećwiczyć pewne rozwiązania taktyczne, jak i ustawienia personalne - powiedział Adam Nawałka.

 

Będzie to dziesiąty mecz Polski - Litwy. Dotychczasowy bilans przemawia za biało-czerwonymi. Na swoim koncie mają oni cztery zwycięstwa, trzy remisy i dwie porażki. Bilans bramkowy to 14:9 na korzyść reprezentacji Polski. Ostatni mecz tych drużyn miał miejsce w dokładnie dwa lata temu. Biało-czerwoni wygrali wówczas 2:1, chociaż do przerwy przegrywali 0:1. Gole strzelili Arkadiusz Milik i Robert Lewandowski.

 

Przedmeczową relację rozpoczniemy już o godzinie 16:00 studiem z Warszawy, które poprowadzi Przemysław Iwańczyk. Jego gośćmi będą były selekcjoner i reprezentanci Polski Jacek Gmoch, Dariusz Dziekanowski i Wojciech Kowalczyk. Podczas transmisji kibice zobaczą również drugie studio, które będzie umiejscowione na stadionie Wisły Kraków. Tam gospodarzem będzie Jerzy Mielewski. W gronie jego gości zobaczymy Andrzeja Strejlaua, Andrzeja Iwana i Romana Kołtonia.

 

Mecz Polska - Litwa skomentują, podobnie jak podczas spotkań eliminacyjnych, Mateusz Borek i Tomasz Hajto. Rozmowy z zawodnikami i selekcjonerem naszej reprezentacji przeprowadzą Marcin Feddek i Mateusz Majak.

 

Stream na żywo z meczu Polska - Litwa na Polsatsport.pl! Początek transmisji na Polsatsport.pl już o godzinie 16:00.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze