Termalica ma nowego trenera

Piłka nożna
Termalica ma nowego trenera
fot. PAP

Czesław Michniewicz został trenerem piłkarskiej, ekstraklasowej drużyny Bruk-Bet Termalica Nieciecza - poinformował w poniedziałek podtarnowski klub. Zastąpił na tym stanowisku Piotra Mandrysza, z którym nie podpisano nowej umowy.

W minionym sezonie Michniewicz prowadził Pogoń Szczecin, ale po zakończeniu rozgrywek zarząd klubu z północy Polski zdecydował się nie przedłużać z nim kontraktu. Wcześniej szkoleniowiec ten prowadził m.in. zespół Lecha Poznań, Zagłębia Lubin, Jagiellonii Białystok, Podbeskidzia Bielsko-Biała.

 

Jak przypomniał podtarnowski klub Mandrysz prowadził drużynę "Słoni" od stycznia 2014.

 

"Przez dwa i pół roku pracy w Niecieczy zapisał się w pamięci kibiców wieloma sukcesami. W sezonie 2014/2015 wywalczył z zespołem historyczny awans do ekstraklasy. W zakończonym sezonie 2015/2016 Termalica Bruk-Bet pod jego wodzą, zajmując 13. miejsce w tabeli utrzymała się w ekstraklasie z bilansem 10 zwycięstw, 12 remisów i 15 porażek. Piotr Mandrysz to trener z charakterem, ambicją, podejmujący bardzo trudne zadania. Dziękując za trud włożony w pracę z zespołem życzymy dalszych sukcesów w karierze trenerskiej" - można przeczytać w krótkiej informacji klubowej.

 

Piłkarze Bruk-Betu Termaliki (po zakończeniu sezonu została zmieniona nieznacznie nazwa drużyny) są na urlopach. Przygotowania do sezonu 2016/2017 mają ruszyć w przyszłym tygodniu.

mt, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie