Euro 2016: Polacy zapozują dla UEFY

Piłka nożna
Euro 2016: Polacy zapozują dla UEFY
fot. Cyfrasport

Wolne przedpołudnie, obiad, sesja zdjęciowa dla UEFA, a wieczorem trening - tak w skrócie ma wyglądać czwartkowy rozkład zajęć piłkarskiej reprezentacji Polski, przygotowującej się we francuskim La Baule do mistrzostw Europy.

Podopieczni Adama Nawałki mieli w czwartek trenować w godzinach przedpołudniowych (po raz pierwszy tak wcześnie w La Baule), ale jeszcze w środę wieczorem sztab trenerski zmienił plany - zajęcia przesunięto na tradycyjną godzinę 18.30.

 

W tej sytuacji przed obiadem kadrowicze dostali czas dla siebie. Popularną formą spędzania wolnego czasu jest spacer po plaży, znajdującej się przed hotelem reprezentacji. Już w środę wielu piłkarzy skorzystało z tej możliwości relaksu. Widoki, jakie oferuje ta 15-tysięczna miejscowość położona nad oceanem, są naprawdę urocze.

 

Na godz. 14 zawodnicy mają zaplanowaną dwugodzinną sesję zdjęciową dla Europejskiej Unii Piłkarskiej (UEFA). Jak powiedział rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski, każdy z piłkarzy będzie miał wykonane dwa zdjęcia - statyczne oraz nieco bardziej dynamiczne, gdy obraca się z założonymi rękoma. Takie ujęcie zostanie wykorzystane na telebimach na stadionach Euro 2016, w momencie przedstawiania składów drużyn biorących udział w danym meczu.

 

Euro 2016 rozpoczyna się 10 czerwca spotkaniem Francja - Rumunia w podparyskim Saint-Denis. Dwa dni później biało-czerwoni w swoim pierwszym meczu w grupie C zagrają w Nicei z Irlandią Północną.

IM, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze