Krychowiak: Zrobimy wszystko, by zdobyć trzy punkty!

Piłka nożna
Krychowiak: Zrobimy wszystko, by zdobyć trzy punkty!
Polsat Sport

- Zdajemy sobie sprawę, że pierwszy mecz jest kluczowy. Najważniejsze, by pokazać swoje umiejętności i nie przejść obok spotkania - powiedział w rozmowie z Polsatsport.pl Grzegorz Krychowiak, pomocnik reprezentacji Polski.

Świetnie gotujesz pierogi. Czy ugotujesz dla nas Irlandczyków?

Z taką myślą podchodzimy do tego spotkania. Zdajemy sobie sprawę, że pierwszy mecz jest kluczowy. Zrobimy wszystko, by zdobyć trzy punkty.

Przez ostatnie dwa lata strasznie się zmieniłeś, nabrałeś pewności siebie i to widać na boisku. Czy ten mecz bardziej się rozegra w głowach, czy jednak taktyka, nogi i doświadczenie?

Najważniejsze jest to, by pokazać swoje umiejętności i nie przejść obok tego spotkania. Mamy odpowiednie doświadczenie jak grać z Wyspiarzami, bo już w grupie mieliśmy Szkotów i Irlandczyków, więc na pewno wykorzystamy to w jutrzejszym spotkaniu.

Będzie boiskowy luz czy jednak spięcie, bo to pierwszy mecz, bo jednak chcemy, żebyście wygrali?

Ciężko pracowaliśmy i wiemy jak podejść do tego spotkania, żeby myśleć o trzech punktach. Zrobimy wszystko, żeby w najważniejszym momencie zostało to przelane na boisko i mecz rozegrano zgodnie z planem, który przygotowaliśmy.

Fajnie wrócić do Francji?

Jak najbardziej!

 

Cała rozmowa z Grzegorzem Krychowiakiem w załączonym materiale wideo.

Marcin Feddek, JP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie