Zabawny kiks Mullera (WIDEO)

Drużyna mistrzów świata w swoim pierwszym meczu na Euro 2016 zmierzyła się z Ukrainą. Niemcy od 19.minuty prowadzili 1:0 po golu Mustafiego, mimo to przed zejściem do szatni chcieli zapewnić sobie większą przewagę. W 40.minucie Draxler dośrodkował w pole karne, gdzie szansę na strzał miał Thomas Müller. Zawodnik reprezentacji Niemiec nie mógł się jednak zdecydować, czy lepiej strzelać nogą czy głową.

W końcówce spotkania bardziej zdecydowany od Müllera okazał się Bastian Schweinsteiger, który dwie minuty po wejściu na boisko otrzymał podanie zza pola karnego od Mesuta Özila. Zawodnik nie miał dylematu, którą częścią ciała strzelać - trafienie prawą nogą zakończyło mecz z Ukrainą wynikiem 2:0.