Niemiecka prasa krytykuje piłkarzy Loewa!

Piłka nożna
Niemiecka prasa krytykuje piłkarzy Loewa!
fot. PAP

Niemiecka prasa krytycznie ocenia występ zespołu trenera Joachima Loewa w bezbramkowym meczu z Polską podczas Euro 2016. Mistrzowie świata już w drugiej kolejce mogli zapewnić sobie awans do dalszej fazy turnieju. W ostatniej serii gier Niemcy zagrają z Irlandią Północną.

"Polacy wyzerowali Jogiego" - pisze tabloid "Bild". "Jogi, człowieku, dlaczego w drugim meczu zawsze się tak strasznie męczymy?" - pyta autor materiału.

 

"Obie drużyny miały szanse, jednak bramka nie padła. Niemcy przegapiły wczesne wejście do jednej ósmej turnieju" - komentuje internetowe wydanie "Spiegla".

 

"Mistrzowie świata bez pomysłu" - krytykuje "Die Welt". "Wynik meczu jest prztyczkiem dla Niemców. Drużyna Loewa ma co prawda cztery punkty i prowadzi w tabeli dzięki lepszemu stosunkowi bramek, ale awans do jednej ósmej turnieju nie jest przesądzony".

 

Według "FAZ" Niemcom nie udało się złamać polskiego bastionu.

 

"Sueddeutsche Zeitung" ocenia, że Niemcy byli lepszą drużyną, lecz nie potrafili wykorzystać niewielu dobrych szans. "Powrót Matsa Hummelsa ustabilizował przynajmniej niemiecką obronę" - podkreślili dziennikarze.

 

"Koniec! Bez bramek" - pisze "Tagesspiegel" dodając, że także w strefie kibica w Berlinie nastroje były raczej minorowe.

IM, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie