Ronaldo straszy kozy i atakuje Donalda Trumpa! (WIDEO)

Piłka nożna
Ronaldo straszy kozy i atakuje Donalda Trumpa! (WIDEO)
fot. PAP

Wyobraźnia fanów nie zna granic! Niedawno w sieci pojawił się filmik z Cristiano Ronaldo w roli głównej. W krótkim klipie można zobaczyć m.in. jak portugalski gwiazdor straszy kozy i atakuje kandydata na prezydenta Stanów Zjednaczonych - Donalda Trumpa. Filmik jest przypomnieniem frustracji Ronaldo podczas mneczu grupowego z Węgrami (3:3) na Euro 2016.

To był szalony mecz. Objawienie turnieju - Węgry napędzili sporo strachu naszpikowanej gwiazdami Portugalii. Piłkarze z Półwyspu Ibersyskiego ani przez chwilę nie prowadzili w tym pamiętnym spotkaniu. Ronaldo i spółka cały czas zmuszeni byli gonić wynik, a kiedy już udało im się doskoczyć do rywala, Węgrzy zaraz strzelali bramkę. Swoje niezadowolenie z przebiegu gry wymownymi gestami manifestował Ronaldo, a po jednej ze straconych bramek wściekł się w sposób jaki widać na poniższym filmiku.

 

 

 

Mimo kiepskiej postawy w tamtym meczu, reprezentacji Portugalii udało się dojść do półfinału, w którym zmierzą się z inną rewelacja Euro 2016 - Walią. Mecz rozpocznie się o 21:00 na Grand Stade de Lyon.

 

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze