Siatkarze Skry rozpoczną przygotowania bez trenera Blaina

Siatkówka
Siatkarze Skry rozpoczną przygotowania bez trenera Blaina
fot. Cyfrasport

Siatkarze PGE Skry Bełchatów 8 sierpnia rozpoczną przygotowania do zbliżającego się sezonu. Trzecia drużyna ostatnich rozgrywek PlusLigi rozpocznie treningi w mocno osłabionym składzie i bez udziału pierwszego trenera Philippe Blaina.

Brązowi medaliści poprzednich rozgrywek rozpoczną okres przygotowawczy pod okiem drugiego trenera Fabio Stortiego. Ze względu na odbywający się od 7 do 21 sierpnia turniej igrzysk olimpijskich, początkowy etap treningowy odbędzie się bez udziału pierwszego szkoleniowca Philippe Blaina, trenera przygotowania fizycznego Wojciecha Janasa, statystyka Roberta Kaźmierczaka oraz siatkarzy: Karola Kłosa i Bartosza Bednorza.

 

W pierwszych dniach przygotowań zabraknie również Kacpra Piechockiego, który w najbliższym tygodniu wystąpi w turnieju kwalifikacyjnym do Mistrzostw Świata do lat 23 w Chorwacji, a także odpoczywającego po wyczerpującym sezonie Srećko Lisinaca. Drugi trener PGE Skry będzie i tak w zdecydowanie lepszej sytuacji niż w latach ubiegłych, kiedy na tym etapie przygotowań nie mógł liczyć na czołowe postacie swojej drużyny.

 

Bełchatowianie swój pierwszy mecz w okresie przygotowawczym rozegrają 3 września w Kępnie przeciwko drużynie AZS Częstochowa.

RM, skra.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze