Intrygujące wideo! Francja przegrała finał Euro przez kontuzję Llorisa?

Piłka nożna
Intrygujące wideo! Francja przegrała finał Euro przez kontuzję Llorisa?
fot. Polsat Sport

Po zakończonym zwycięstwem Portugalii finale Euro 2016 wielu ekspertów zarzucało Hugo Llorisowi, że mógł zachować się dużo lepiej przy bramce zdobytej przez Edera. Okazuje się jednak, że bramkarz Francuzów doznał chwilę wcześniej kontuzji, która mogła mu przeszkodzić w skutecznej interwencji...

W 108. minucie meczu finałowego Euro 2016 Portugalczycy wykonywali rzut wolny z okolic pola karnego. Do piłki podszedł Raphael Guerreiro, który był o krok od powodzenia, ale jego uderzenie zatrzymało się na poprzeczce. Hugo Lloris w tej sytuacji, próbując ofiarnie interweniować, wpadł do bramki i czego wcześniej nie zauważono, doznał urazu.

Kamera, która była skoncentrowana cały czas na Llorisie pokazała, że chwile po próbie obrony, francuski bramkarz kulał i nie mógł wyraźnie skupić się na toczących się boiskowych wydarzeniach. Około minutę później Lloris miał zmierzyć się z mocnym uderzeniem Edera z dystansu... i poległ w starciu z szybko lecącą piłką. Strzał został jednak oddany z bardzo daleka i wiele osób zarzucało Francuzowi brak szybszej reakcji.

Wideo, które znajduje się poniżej nieco usprawiedliwia jednak Llorisa. Kto wie czy gdyby francuski golkiper był w pełni sił, zwycięzcy finału Euro 2016 nie wyłoniłyby rzuty karne?

 

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze