UFC 202: McGregor i Diaz z bonusami za walkę wieczoru

Sporty walki
UFC 202: McGregor i Diaz z bonusami za walkę wieczoru
fot. Youtube

Conor McGregor (20-3, 17 KO, 1 SUB) i Nate Diaz (19-11, 4 KO, 12 SUB) zostali nagrodzeni bonusami za najlepszą walkę wieczoru podczas gali UFC 202. Za swoje występy dodatek w wysokości 50 tysięcy dolarów otrzymali także Anthony Johnson (22-5, 16 KO, 4 SUB) oraz Donald Cerrone (31-7, 1 NC, 7 KO, 16 SUB).

Conor McGregor na gali UFC 202 udanie zrewanżował się Nate'owi Diazowi za pojedynek z gali UFC 196. Na dystansie pięciu rund zawodnicy dali z siebie wszystko, ale na kartach punktowych dwóch sędziów lepszy okazał się Irlandczyk. Kibice dostali to czego oczekiwali, czyli prawdziwą wojnę w oktagonie UFC, a włodarze amerykańskiej organizacji nie mieli wątpliwości, którzy zawodnicy zasłużyli na bonus za walkę wieczoru.

Za swoje występy zostali również nagrodzeni Anthony Johnson oraz Donald Cerrone. Pierwszy z wymienionych zawodników już w 13. sekundzie kapitalnym podbródkowym zakończył pojedynek z Gloverem Teixeirą (25-5, 15 KO, 7 SUB). "Kowboj" natomiast w drugiej rundzie świetną kombinacją ciosów zakończoną kopnięciem na głowę posłał na deski Ricka Story'ego (19-9, 4 KO, 4 SUB).

Bonusy za galę UFC 202:

Walka wieczoru: Conor McGregor oraz Nate Diaz


Występy wieczoru: Donald Cerrone oraz Anthony Johnson

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze