World Games 2017: Spotkanie z mistrzem - Maciej Janowski (WIDEO)

Inne

W przyszłym roku we Wrocławiu odbędą się 10. Światowe Igrzyska Sportowe. Jedną z najbardziej atrakcyjnych konkurencji będą zawody żużlowe. Polskę reprezentował będzie wrocławianin i zawodnik miejscowej Sparty Maciej Janowski.

We Wrocławiu trwa obecnie przebudowa Stadionu Olimpijskiego, więc sympatycy czarnego sportu, by zobaczyć żużlowców muszą jeździć aż do Poznania. Inaczej było jednak w ten piątek, bowiem w ramach akcji „Spotkanie z mistrzem” kibice mogli porozmawiać i potrenować z Maciejem Janowskim. Zajęcia spod znaku „Spotkanie z mistrzem” to cykliczne wydarzenie propagujące zdrowy styl życia i będące jednocześnie częścią akcji promującej World Games 2017.

 

- Myślałem, że na spotkanie ze mną przyjdzie parę osób, jednak miło się rozczarowałem. Cieszę się, że zebrała się silna grupa i mogliśmy wspólnie potrenować -  mówił ambasador World Games i Indywidualny Mistrz Polski z 2015 roku.

 

10. Światowe Igrzyska Sportowe odbędą się między 20, a 30 lipca 2017 roku. We Wrocławiu wystąpi 3500 zawodników startujących w ponad 30 dyscyplinach. Impreza nazywana często igrzyskami sportów nieolimpijskich będzie transmitowana na antenach Polsatu, Polsatu Sportu i Polsatu Sport News.

KS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze