8 lipca 2016 r. Joanna Jędrzejczyk po zaciętej walce z Claudią Gadelhą po raz trzeci obroniła mistrzowski pas UFC, najbardziej prestiżowej federacji mieszanych sportów walki (MMA), potwierdzając, że jest jedną z najbardziej utalentowanych i utytułowanych osób w historii polskich sportów walki. W zawodowej karierze stoczyła 12 walk, wszystkie wygrywając, z czego 4 przez nokauty!

Wkrótce Joanna Jędrzejczyk wyjedzie do Stanów Zjednoczonych by wejść w rytm przygotowań do kolejnej walki. Jednak tuż przed wylotem znalazła czas by spotkać się ze swoimi fanami, a także poprowadzić trening w strefie Reebok Pop Up Store w Złotych Tarasach. W trakcie spotkania olsztynianka opowie o swojej karierze i planach na przyszłość, a także odpowie na pytania fanów, dla których będzie to również okazja do otrzymania autografu.

Spotkanie z Joanną Jędrzejczyk będzie miało miejsce w sklepie Go Sport w Złotych Tarasach, poziom 2. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17.15 a zakończy o 18.00. Następnie JJ poprowadzi trening w strefie Reebok Pop Up Store, na poziomie -1.

Joanna Jędrzejczyk, choć jest mistrzynią sportu zarezerwowanego głównie dla mężczyzn, pozostaje niezwykle kobieca. Udowadnia, że bycie fighterką nie oznacza, że nie można wyglądać modnie podczas treningów.