Polska – Hiszpania: Transmisja w Polsacie Sport Extra

Piłka nożna
Polska – Hiszpania: Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfrasport

Polska reprezentacja beach soccera jest już pewna awansu do dalszej fazy turnieju eliminacyjnego mistrzostw świata 2017. Jednak po dwóch grupowych zwycięstwach czeka ich teraz najpoważniejszy rywal, jakim jest Hiszpania. Transmisja meczu Polska – Hiszpania do 17.45 w Polsacie Sport Extra.

Polacy na starcie eliminacji we włoskim Jesolo pokonali Estończyków 5:3, a następnie wygrali z reprezentacją Danii 5:1. Te zwycięstwa zapewniły im możliwość dalszej walki o wyjazd na mistrzostwa świata, które odbędą się w 2017 roku na Bahamach. Z 27 drużyn biorących udział w europejskich eliminacjach na mundial pojadą cztery.

 

Mimo, iż zawodnicy są pewni awansu teraz czeka ich najpoważniejszy sprawdzian. Ich wtorkowy rywal, Hiszpania, w tegorocznej edycji Europejskiej Ligi Beach Soccera zajęła czwarte miejsce, przegrywając z Rosją walkę o trzecie miejsce tylko jedna bramką.

 

Podczas turnieju kwalifikacyjnego w Jesolo Hiszpanie na starcie pokonali Duńczyków aż 2:10, natomiast z Estonią wygrali 4:0 i też są pewni awansu do dalszej części rozgrywek.

 

Transmisja meczu Polska – Hiszpania od godziny 17.45 na antenie Polsatu Sport Extra.

AP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie