Afera po walce! Zawodnik kopnął... trenera (WIDEO)

Sporty walki
Afera po walce! Zawodnik kopnął... trenera (WIDEO)
fot. Youtube

Fabricio Werdum (21-6-1, 6 KO, 10 SUB) wrócił na zwycięską ścieżkę, lecz jego zachowanie po pokonaniu Travisa Browne'a (18-5-1, 14 KO, 2 SUB) na gali UFC 203 może wśród niektórych kibiców budzić niesmak. Były mistrz kategorii ciężkiej zaatakował bowiem... trenera swojego przeciwnika!

Zachowanie na pewno nie było najlepsze, ale niewykluczone - a nawet bardzo, bardzo prawdopodobne - że trener Edmund Tarverdyan sprowokował Brazylijczyka słownymi zaczepkami. Wcześniej wiedzieliśmy, że między zawodnikami iskrzy, ale że do wszystkiego zostanie wmieszany szkoleniowiec? To było zaskoczenie. W każdym razie Werdum nie wytrzymał i tuż przed ogłoszeniem decyzji sędziowskiej... kopnął trenera.

Po chwili przybrał nawet bojową pozycję, co po chwili uczynił też Browne. Do starcia na szczęścia nie doszło, bo Brazylijczyk został uspokojony przez swój sztab, a Tarverdyan został wydalony nie tylko z oktagonu, ale także hali. Po chwili Werdum dowiedział się, że jednogłośną decyzją sędziów wygrał swój pojedynek.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze