Nie tylko sędzia był przeciwko PSV! Holenderski komentator również!

Piłka nożna
Nie tylko sędzia był przeciwko PSV! Holenderski komentator również!
fot. PAP

Podczas meczu Ligi Mistrzów pomiędzy PSV Eindhoven i Atletico Madryt holenderski komentator Sierd de Vos dał się ponieść emocjom i komentując mecz nie ukrywał, że faworyzuje jedną ze stron. Historii o rozgorączkowanych i rozśpiewanych komentatorach znamy wiele i nikogo nie zdziwiłoby, że i tym razem któryś nazbyt żywiołowo przeżywał mecz - zwłaszcza, że walkę w Lidze Mistrzów rozpoczęła drużyna z jego kraju. Jednak dziennikarz stacji „Ziggo Sport" okazał się fanem... Atletico Madryt.

Wyraz swojej sympatii do hiszpańskiego klubu dał w 46. minucie, gdy Andres Guardado nie wykorzystał rzutu karnego. Strzał obronił bramkarz Atletico, Jan Oblak, za co holenderski komentator nagrodził go pochwalną przyśpiewką w języku hiszpańskim.

 

 

Po pierwszym meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów nie można mówić o wielkim wsparciu dla PSV. Przeciwko holenderskiej drużynie tego dnia był również sędzia! Już w 6. minucie meczu nie uznał gola Luuka de Jonga, a następnie nie podyktował karnego po zagraniu ręką Diego Godina. Zapewne decyzje Martina Atkinsona nie wzburzyły zbytnio holenderskiego komentatora, a ku jego uciesze klub z Holandii przegrał 0:1.

 

Cieszyć natomiast nie mogli się widzowie stacji "Ziggo", gdyż wskutek jednostronnego komentarza piłkarze PSV odmówili udzielania wywiadów tej telewizji.

AP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie