Podbrożny: Hasi sam strzelił sobie w kolano

Piłka nożna

Legia Warszawa w kompromitującym stylu przegrała 0:6 w pierwszym meczu fazy grupowej z Borussią Dortmund. Za jednego z głównych winowajców fatalnej formy mistrzów Polski jest trener Besnik Hasi. - Drużyna jest nieprzygotowana. Nie ma zdrowia do biegania, pomysłu na grę – powiedział były zawodnik Legii Warszawa Jerzy Podbrożny.

Ogromnym problemem w meczu z Borussią trener Hasi miał z zestawieniem linii obrony. Kontuzjowany był Michał Pazdan, a za kartki pauzował Adam Hlousek. - Dla mnie to duże zdziwienie, że trener Hasi się wypowiada po meczu kogo miał wystawić na lewej obronie. Tak naprawdę sam sobie strzelił w kolano pozbywając się Tomasza Brzyskiego, drugiego lewego obrońcy. Z konieczności musiał wystawić Guihlerme, który jest zawodnikiem ofensywnym. Może kreować grę do przodu, ale nie bronić – zaznacza Podbrożny.

 

Na konferencji przed meczem z Borussią trener Hasi stwierdził, że priorytetem jest mecz z Zagłębiem Lubin. Taka wypowiedź nie spodobała się legendzie Legii Jerzemu Podbrożnemu -To niesamowite, że trener przed najważniejszym meczem od wielu lat mówi, że ważniejsza jest liga. Ile było meczów ligowych wcześniej? Tam trzeba było zdobywać punkty! – grzmi były zawodnik Legii.

 

Cała dyskusja dostępna w załączonym materiale wideo.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie