Anna Grejman opuści początek sezonu. Ma już zastępczynię w klubie

Siatkówka
Anna Grejman opuści początek sezonu. Ma już zastępczynię w klubie
fot. CyfraSport

Przyjmująca reprezentacji Polski Anna Grejman, która podczas przygotowań do turniejów kwalifikacyjnych do ME doznała kontuzji kolana, opuści początek sezonu Orlenligi. Uraz jest poważniejszy niż początkowo przewidywano i wykluczy siatkarkę Muszynianki na kilka dodatkowych tygodni z gry...

Grejman miała we wrześniu pomóc reprezentacji Polski w awansie na ME, ale kontuzja kolana odniesiona podczas zgrupowania wykluczyła ją z gry w turniejach kwalifikacyjnych, które zakończyły sie szczęśliwie dla naszej kadry. Polka zapewniała jednak, że zdąży wrócić do gry na otwarcie sezonu Orlenligi, gdzie występuje w barwach Muszynianki.

- Dziękuję za wszystkie wiadomości, za całe wsparcie, życzenia i trzymane kciuki! Kolano jak nowe, chwila i wracam na parkiet - przekazała Grejman za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku w połowie września.

Pauza zawodniczki Muszynianki miała potrwać około 2/3 tygodni, ale okazuje się, że sytuacja z kolanem Grejman nie wygląda tak różowo. Ma ona pauzować jeszcze kilkanaście bądź kilkadziesiąt dni, co zmusiło włodarzy klubu z Muszyny do poszukania zastępstwa. Wybór padł na Słowenkę Marinę Cvetanovic, która w przeszłości grała już w zespole z województwa małopolskiego.

Przyjmująca Reprezentacji Słowenii ostatni sezon spędziła w drużynie Nova KBM Branik Maribor, z którym to ekipa Polskiego Cukru Muszynianka Enea w ubiegłym sezonie mierzyła się w 2 rundzie Pucharu CEV 2016. Wcześniej Słowenka reprezentowała m.in. barwy włoskiego New Volley Libertas, czy rumuńskiego klubu CS Stiinta Bacau. Marina jest bardzo dobrze znana muszyńskim kibicom, gdyż występowała już w małopolskiej ekipie w sezonie 2013/14 jako zawodniczka atakująca. Tym razem słoweńska zawodniczka będzie jedną z przyjmujących zawodniczek. W sezonie 2016/2017 będzie występowała z numerem 17 na koszulce.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie