Głowacki musi przejść zabieg. Długa przerwa polskiego pięściarza

Sporty walki
Głowacki musi przejść zabieg. Długa przerwa polskiego pięściarza
fot. Polsat Sport

Były mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Głowacki (26-1, 16 KO) przejdzie niedługo zabieg prawego łokcia - informuje portal ringpolska.pl. 30-letni pięściarz z Wałcza nabawił się kontuzji w trakcie wrześniowej przegranej walki ze złotym medalistą olimpijskim Oleksandrem Usykiem (10-0, 9 KO).

- Mam prawą rękę do generalnego remontu. Uszkodziłem sobie nadgarstek i łokieć. O ile sprawę z nadgarstkiem powinny załatwić zastrzyki, to z łokciem jest gorzej. Czeka mnie zabieg i pewnie kilka tygodni rehabilitacji, więc raczej do końca roku będę musiał odpoczywać - mówi popularny "Główka", cytowany przez branżowy portal.

W przeszłości pięściarz grupy Sferis KnockOut Promotions miał problemy z lewym łokciem, który tym razem nie ucierpiał w walce i przygotowaniach. Według informacji ringpolska.pl Głowacki wróci na ring najwcześniej na wiosnę.

- Porażka boli, ale oczywiście nie załamuję się, tylko wyciągam wnioski, poprawiam błędy i wracam z pasem w przyszłym roku - deklaruje jeden z czterech mistrzów świata w polskim boksie zawodowym.

psl, ringpolska.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie