Espadon Szczecin - PGE Skra Bełchatów: Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Espadon Szczecin - PGE Skra Bełchatów: Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Mecz Espadon Szczecin - PGE Skra Bełchatów to klasyczne starcie Dawida z Goliatem. Faworytem oczywiście będą goście. Czy gospodarzy stać na sprawienie sensacji? Transmisja meczu Espadon Szczecin - PGE Skra Bełchatów w Polsacie Sport.

Przygoda beniaminka z PlusLigą przypomina na razie zderzenie ze ścianą. Trzy mecze, trzy porażki i ani jednego wygranego seta. Trzeba jednak wspomnieć, że terminarz nie rozpieszczał szczecinian. Grali bowiem z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, Asseco Resovią Rzeszów i ONICO AZS Politechniką Warszawską.

 

Mariusz Wlazły i spółka rozpoczęli sezon od zwycięstw z MKS Będzin i ZAKSĄ Kędzierzyn-K0źle, jednak w ostatni weekend ponieśli bolesną porażką przed własną publicznością z Asseco Resovią Rzeszów. Teraz będą chcieli pokazać, że to był tylko wypadek przy pracy.

 

- W naszej grze ciągle pozostaje wiele elementów do poprawy. To dopiero początek długiego i wymagającego sezonu. W poprzedniej kolejce po dobrym spotkaniu pokonaliśmy silny zespół zeszłorocznego mistrza - ZAKSY, a teraz nie sprostaliśmy równie mocnej Resovii. Powinniśmy znaleźć regularność, tak aby grać na wysokim poziomie w każdym kolejnym pojedynku, z każdym przeciwnikiem. Teraz musimy ciężko pracować na treningach i starać się doskonalić naszą grę, z pewnością mamy  jeszcze rezerwy we wszystkich elementach gry – powiedział Nicolas Uriarte.

 

W tym sezonie bełchatowianie grali w Szczecinie już dwukrotnie i mają dobre wspomnienia. W trakcie turnieju Giganci Siatkówki pokonali tam VfB Friedrichshafen i Berlin Recycling Volleys. Jak będzie teraz?

 

Transmisja meczu Espadon Szczecin - PGE Skra Bełchatów w Polsacie Sport. Początek o godzinie 19:00. Komentują Jerzy Mielewski i Wojciech Drzyzga.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie