Asseco Resovia Rzeszów - LOTOS Trefl Gdańsk. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Asseco Resovia Rzeszów - LOTOS Trefl Gdańsk. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Po trzech kolejkach Plusligi Asseco Resovia Rzeszów pierwszy raz zagra na własnej hali. Do stolicy Podkarpacia przyjedzie Lotos Trefl Gdańsk. Zadanie dla gości nie jest łatwe. Gospodarze są jedyna drużyną, która jeszcze nie straciła punktów w tym sezonie. Transmisja meczu Asseco Resovia Rzeszów - LOTOS Trefl Gdańsk w Polsacie Sport od 20:15.

Trudny terminarz na początku sezonu nie przeszkodził Asseco Resovii. Pewne zwycięstwa i widowiskowa gra pokazały, że ten zespół znów będzie się poważnie liczył w walce o mistrzostwo. Szczególnie potwierdza to ostatnie zwycięstwo z PGE Skrą Bełchatów. – Nie ma co mówić, że osiądziemy na laurach, bo wygraliśmy trzy mecze – zapowiada Fabian Drzyzga, rozgrywający Asseco Resovii.

 

Mecz Gdańszczan z ZAKS-ą Kędzierzyn Koźle pokazał, że przed gospodarzami trudna potyczka. Choć podopieczni Andrei Anastasiego przegrali 1:3, to pokazali się z dobrej strony. W każdym secie toczyli wyrównaną walkę. Włoski szkoleniowiec jest jednym z kandydatów do objęcia stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski. Już teraz zapowiada, że w takim przypadku nie łączyłby dwóch funkcji. Jego zespół choć na papierze wygląda dużo słabiej do Gdańska nie będzie chciał wrócić bez punktów.

 

Transmisja meczu Asseco Resovia Rzeszów - LOTOS Trefl Gdańsk w Polsacie Sport od 20:15. Komentują: Tomasz Swędrowski i Krzysztof Iganczak

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie