Koźmiński gościem Cafe Futbol! Czekamy na pytania

Piłka nożna
Koźmiński gościem Cafe Futbol! Czekamy na pytania
fot. Cyfrasport

Nowy-stary wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Marek Koźmiński będzie gościem niedzielnego Cafe Futbol. Głównym tematem rozmów będą oczywiście piątkowe wybory szefa PZPN. Cafe Futbol tradycyjnie w niedzielę o 11.00, a o 12.25 dogrywka na Polsatsport.pl.

Zbigniew Boniek przez kolejne cztery lata będzie prezesem PZPN - to najważniejsza informacja tygodnia w polskim futbolu. Były reprezentant ogromną różnicą głosów pokonał swojego jedynego oponenta Józefa Wojciechowskiego. Po tych wydarzeniach w studiu CF gościć będziemy wiceprezesa związku Koźmińskiego, dla którego podobnie, jak dla Bońka będzie to druga kadencja. Teraz jednak 45-latek nie będzie zajmował się już sprawami zagranicznymi w związku, a obejmie sprawy szkoleniowe.

 

Ponadto, jak zawsze zobaczymy Cezarego z Pazurem, a na dodatek usłyszymy, co w wywiadzie z Marcinem Feddkiem powiedział świeżo upieczony prezes PZPN. Program poprowadzi Mateusz Borek, a w roli ekspertów, jak zawsze Roman Kołtoń i Wojciech Kowalczyk.

 

Koźmiński latami reprezentował biało-czerwone barwy. W 1992 roku został wicemistrzem olimpijskim, a dziesięć lat później pojechał na mundial do Korei i Japonii. Przygodę z profesjonalną piłką zaczynał w Hutniku Kraków, potem grał m.in. w Udinese, a karierę zakończył w barwach Górnika Zabrze.

 

Cafe Futbol w niedzielę o 11.00, a już o 12.25 dogrywka na Polsatsport.pl.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze