PlusLiga: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel, czyli starcie mistrza Polski z siódmym zespołem zeszłego sezonu. Dziś jednak obie ekipy idą prawie łeb w łeb - wygrały cztery z pięciu meczów i obie plasują się na czele PlusLigi. Faworyta wskazać niezwykle ciężko. Transmisja meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel w Polsacie Sport.

ZAKSA po trzech meczach przewodzi PlusLidze, a Jastrzębski jest trzeci. Dodajmy jednak, że czołówka tabeli wyglądałaby dziś trochę inaczej, gdyby nie walkower dla Espadonu Szczecin w niedawnym meczu z PGE Skrą Bełchatów.

To właśnie bełchatowianie byli jeszcze chwilę temu liderami PlusLigi, ale szefostwo rozgrywek zdecydowało się zweryfikować wynik meczu w Szczecinie z 0:3 na 3:0 dla gospodarzy. Pod koniec pierwszego seta w szeregach Skry było bowiem czterech obcokrajowców, co jest niezgodne z przepisami rozgrywek.

Zarówno ZAKSA, jak i Jastrzębski, przegrały jak dotąd po jednym meczu. Pierwszych z kwitkiem odprawiła Skra (1:3), drugich - nieoczekiwanie MKS Będzin. Wypadki chodzą po ludziach - kto dziś popełni o jeden błąd za dużo?

Transmisja meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel od godz. 20:00 w Polsacie Sport. Komentują: Tomasz Swędrowski i Łukasz Kadziewicz.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze