Saganowski: Chciałbym wygraną z Brazylią przypieczętować sezon

Piłka nożna

Reprezentacja Polski w Beach Soccerze wyjedzie na Puchar Interkontynentalny do Dubaju, który poprzedza mistrzostwa świata w 2017 roku. Polska zmierzy się tam z wymagającymi rywalami: Tahiti, Brazylią i reprezentacja gospodarzy. – Chciałbym wygrana z Brazylia przypieczętować ten świetny sezon – powiedział Bogusław Saganowski.

Udział w turnieju biorą reprezentacje z całego świata, które znacząco wyróżniły się w danym roku. Rosja, Brazylia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tahiti, USA, Egipt, Iran i Polska. – Będzie to zwieńczenie naszego dobrego sezonu. Cieszę się, że znaleźliśmy się w tym turnieju w tak zacnym gronie. Będzie to dla nas fajne przetarcie, bo nie wszyscy grali z zawodnikami z innego kontynentu – ocenił Saganowski.

 

Polska we wspomnianym Pucharze Interkontynentalny zmierzy się z bardzo trudnymi rywalami. Nasi reprezentanci będą musieli stawić czoła Tahiti, reprezentacji gospodarzy czy Brazylii. – Chciałbym wygrana z Brazylia przypieczętować ten świetny sezon. Każdy mecz będzie kosztował nas wiele wysiłku, bo zespoły z innych kontynentów są niewygodne – podsumował „Sagan”.

 

Transmisja Pucharu Interkontynentalnego w dniach 1-5 listopada w Polsacie Sport Extra.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie