Ekstraliga żużlowa: Jędrzejak zostaje w Betardzie

Żużel
Ekstraliga żużlowa: Jędrzejak zostaje w Betardzie
fot. PAP

Tomasz Jędrzejak w przyszłym sezonie nadal będzie bronił barw jeżdżącego w ekstraklasie żużlowej Betardu Sparty Wrocław. Dla popularnego „Ogóra” będzie to już 12. sezon w zespole z Dolnego Śląska.

Jędrzejak startował w barwach wrocławskiej drużyny w latach 2002-03, 2007-09 i jeździ nieprzerwanie od 2011 roku. W tym czasie zdobył ze Spartą wicemistrzostwo Polski (2015) oraz brąz (2007), a indywidualnie m.in. był mistrzem kraju w 2012 roku, a w 2003 zajął trzecie miejsce. Jak obliczyli włodarze klubu Jędrzejak dla wrocławskiego zespołu zdobył już 1307 punktów.

 

„Tomek miał bardzo dobry sezon 2016 i jesteśmy przekonani, że kolejny może być jeszcze lepszy. Nasz kapitan to nieodłączna część tej drużyny. Jest sportowym autorytetem i wzorem do naśladowania dla swoich młodszych kolegów. Cieszymy się, że nadal będzie z nami” – powiedziała prezes zarządu WTS Sparty Wrocław Krystyna Kloc.

 

W środę Sparta podpisała kontrakty z Łotyszem Andrzejem Lebiediewem i Oskarem Boberem. Ważne umowy mają m.in. Brytyjczyk Tai Woffinden oraz Maciej Janowski.

RM, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze