Sprawdź październikowe zestawienia portalu STREAMERZY.pl

Inne
Sprawdź październikowe zestawienia portalu STREAMERZY.pl

Nadszedł czas na październikowe podsumowanie poczynań najpopularniejszych polskich twórców, których na co dzień możemy oglądać na łamach platformy Twitch.tv. Popularny portal STREAMERZY.pl przygotował kolejne zestawienia najbardziej aktywnych streamerów i streamerek. Tym razem możemy przyjrzeć się również pięciu najpopularniejszym "mass kanałom" zeszłego miesiąca.

W październikowym zestawieniu TOP5 streamerów przygotowanym przez portal STREAMERZY.pl na pierwszej pozycji uplasował się doskonale znany nie tylko fanom Counter-Strike: Global Offensive - Piotr 'IZAK' Skowyrski. Średnia oglądalność transmisji słynnego komentatora CS:GO to 8 774 widzów, a maksymalna ich ilość wyniosła aż 52 671. Warto dodać, że słynny IZAK spędził przed kamerką ponad 133 godziny. Oczko niżej uplasował się Arquel, który miał nieporównywanie mniejszy dorobek, jeśli chodzi o liczbę odwiedzających, lecz straty nadrobił aż 167 godzinami transmisji. Całkiem nieźle poradził sobie również Cezary 'blackfireiceCholewski, który zajął trzecią lokatę, wyprzedzając przy tym Nervariena i iINETKOXTV.


TOP 5 - streamerów - październik 2016

1. izakooo
2. nervarien
3. blackfireice
4. nervarien
5. inetkoxtv


W rankingu streamerek na pierwsze miejsce wskoczyła Urqueeen, którą oglądaliście łącznie przez prawie 96 godzin. Tym samym wyprzedziła ona Brunecię z dorobkiem 80 godzin. Najmniej aktywna w zeszłym miesiącu była Mamiko, która streamowała dla Was jedynie przez 26 godzin i 35 minut.


TOP 5 - streamerek - październik 2016


1. urqueeen
2. brunecia
3. chocolate_puma
4. mamiko
5. luure_tv

 

Portal STREAMERZY.pl przygotował również zestawienie "mass kanałów", które najchętniej oglądaliście w minionym miesiącu. Na pierwszym miejscu uplasował się kanał teamfrenzygg, a wszystko to za sprawą uwielbianej przez fanów "Paryszywej Piątce Veggiego". Maksymalna liczba widzów wyniosła aż 43 952, a łączy czas online to ponad 295 godzin. Druga lokata została zajęta z kolei przez kanał epicenter_pl, gdzie mogliście przeżywać emocje z Virtus.pro podczas turnieju EPICENTER Moscow.


TOP 5 - "mass kanałów" - październik 2016


1. teamfrenzygg
2. epicenter_pl
3. nvidia_pl
4. esl_csgo_pl
5. esl_lol_pl

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze