W październikowym zestawieniu TOP5 streamerów przygotowanym przez portal STREAMERZY.pl na pierwszej pozycji uplasował się doskonale znany nie tylko fanom Counter-Strike: Global Offensive - Piotr 'IZAK' Skowyrski. Średnia oglądalność transmisji słynnego komentatora CS:GO to 8 774 widzów, a maksymalna ich ilość wyniosła aż 52 671. Warto dodać, że słynny IZAK spędził przed kamerką ponad 133 godziny. Oczko niżej uplasował się Arquel, który miał nieporównywanie mniejszy dorobek, jeśli chodzi o liczbę odwiedzających, lecz straty nadrobił aż 167 godzinami transmisji. Całkiem nieźle poradził sobie również Cezary 'blackfireiceCholewski, który zajął trzecią lokatę, wyprzedzając przy tym Nervariena i iINETKOXTV.


TOP 5 - streamerów - październik 2016

1. izakooo
2. nervarien
3. blackfireice
4. nervarien
5. inetkoxtv


W rankingu streamerek na pierwsze miejsce wskoczyła Urqueeen, którą oglądaliście łącznie przez prawie 96 godzin. Tym samym wyprzedziła ona Brunecię z dorobkiem 80 godzin. Najmniej aktywna w zeszłym miesiącu była Mamiko, która streamowała dla Was jedynie przez 26 godzin i 35 minut.


TOP 5 - streamerek - październik 2016


1. urqueeen
2. brunecia
3. chocolate_puma
4. mamiko
5. luure_tv

 

Portal STREAMERZY.pl przygotował również zestawienie "mass kanałów", które najchętniej oglądaliście w minionym miesiącu. Na pierwszym miejscu uplasował się kanał teamfrenzygg, a wszystko to za sprawą uwielbianej przez fanów "Paryszywej Piątce Veggiego". Maksymalna liczba widzów wyniosła aż 43 952, a łączy czas online to ponad 295 godzin. Druga lokata została zajęta z kolei przez kanał epicenter_pl, gdzie mogliście przeżywać emocje z Virtus.pro podczas turnieju EPICENTER Moscow.


TOP 5 - "mass kanałów" - październik 2016


1. teamfrenzygg
2. epicenter_pl
3. nvidia_pl
4. esl_csgo_pl
5. esl_lol_pl