Góralski i Wrąbel gośćmi Dogrywki Cafe Futbol. Kliknij i oglądaj!

Piłka nożna
Góralski i Wrąbel gośćmi Dogrywki Cafe Futbol. Kliknij i oglądaj!
fot. PAP

Jacek Góralski i Jakub Wrąbel będą gośćmi najbliższego Cafe Futbol. W programie podsumujemy występy reprezentacji Polski w 2016 roku. Nie zabraknie również dyskusji o wielkim sukcesie kadry U21, która w meczu towarzyskim pokonała Niemców. Zapraszamy do zadawania pytań w komentarzach.

Reprezentacja Polski pokonała po świetnym meczu Rumunie 3:0. Kilka dni później podopieczni Adama Nawałki zremisowali 1:1 towarzysko ze Słowenią. W tym meczu w barwach narodowych zadebiutował Jacek Góralski. Pomocnik Jagiellonii Białystok wyróżnił się w rozgrywkach Lotto Ekstraklasy. To zawodnik o charakterystyce odpowiadającej selekcjonerowi. Walka, ambicja – to właśnie tymi cechami wyróżnia się Góralski. Wraz z debiutantem nasi eksperci podsumują ostatnie występy reprezentacji Polski.

 

Ważnym elementem dyskusji będzie kadra U21. Zespół Marcina Dorny pokonał 1:0 po bramce Dawida Kownackiego reprezentację Niemiec. Jednym z bohaterów tego meczu był właśnie Jakub Wrąbel. Bramkarz opowie o atmosferze panującej w zespole. To duży sukces tej drużyny, który rozbudza ambicje przed nadchodzącym Euro 2017. Impreza ta odbędzie się na polskich stadionach, więc tym bardziej cieszy dobra dyspozycja naszej reprezentacji.

 

Cafe Futbol w niedzielę o 11.00, a już o 12.25 dogrywka na Polsatsport.pl.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie