PGE Skra Bełchatów - PAOK Saloniki. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PGE Skra Bełchatów - PAOK Saloniki. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Bełchatowianie są blisko kolejnego występu w fazy grupowej Ligi Mistrzów. Żeby tak się stało, muszą w rewanżu uporać się z PAOK-iem Saloniki. W pierwszym spotkaniu polska drużyna wygrała 3:0. Transmisja meczu PGE Skra Bełchatów - PAOK Saloniki od 20:00 w Polsacie Sport.

PGE Skra jeśli awansuje, to już po raz 11. wystąpi w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Polski zespół jest tego bardzo blisko. W pierwszym spotkaniu eliminacyjnym z PAOK-iem Bełchatowianie wygrali w Grecji 3:0. Do awansu wystarczą więc jedynie dwa sety.

 

Mecz rewanżowy PGE Skra zagra tylko teoretycznie u siebie. Hala Energia jest zajęta, bo w Bełchatowie odbywa się bieg uliczny. Z tego względu spotkanie będzie rozegrane w Wieluniu. - Organizacja meczu w innym mieście to wyzwanie logistyczne, ale zdecydowaliśmy się je podjąć i wszystko jest już zapięte na ostatni guzik - mówi prezes Skry Konrad Piechocki.

PGE Skra przystąpi do tej rywalizacji w jeszcze mocniejszym składzie. Do gry po przeziębieniu ma wrócić Mariusz Wlazły. Atakujący pochodzi właśnie z Wielunia, co powinno zagwarantować gorący doping miejscowej publiczności.

 

W przypadku awansu, w grupie na PGE Skrę czeka już mistrz Włoch Azimut Modena oraz mistrz Rumunii SCMU Craiova. Kolejnym przeciwnikiem będzie zwycięzca dwumeczu Arago de Sete z ACH Volley Lubljana. Pierwsze spotkanie 3:1 wygrali Słoweńcy.

 

Transmisja meczu PGE Skra Bełchatów - PAOK Saloniki od 20:00 w Polsacie Sport.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze