Orlen Liga: Cenna... i szybka wygrana Developresu w Legionowie

Siatkówka

Legionovia Legionowo przegrała z Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (23:25, 25:27, 16:25) w meczu kończącym siódmą kolejkę Orlen Ligi. MVP spotkania została wybrana Adela Helić. Rzeszowianki dzięki wygranej awansowały na czwarte miejsce w tabeli.

Poniedziałkowy mecz był dla zespołu Legionovii drugim w sezonie, kiedy to legionowianki zagrały przed własną publicznością. Pierwsze spotkanie w Arenie zakończyło się zwycięstwem gospodyń 3:0 z drużyną z Piły. Kibice zgromadzeni w hali w Legionowie liczyli więc na kolejną wygraną.

Warto przypomnieć, że w niedzielę obecny na treningu drużyny z Legionowa był Gilberto Amauri de Godoy Filho - Giba. Brazylijczyk, najlepszy przyjmujący świata przyleciał do Polski i spotkał się z zawodniczkami Legionovii Legionowo oraz kibicami.

Spotkania z wyjątkiem trzeci partii było bardzo wyrównane. W secie pierwszym i drugim końcówki były bardzo zacięte. Ostatecznie jednak to zawodniczki z Rzeszowa dopisała do swojego konta cenne, trzy punkty. Tym samym awansowały na czwarte miejsce w ligowej tabeli. Ich poniedziałkowe rywalki są przedostatnie i wyprzedzają tylko zespół z Ostrowca Świętkorzyskiego.

Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (23:25, 25:27, 16:25)

Legionovia: Grzelak, Chojnacka, Połeć, Grabka, Bociek, Skiba, Adamek (libero) oraz Pacak, Rasińska, Mikołajewska, Bączyńska, Wawrzyniak, Korabiec (libero)

Developres SkyRes: Kamenowa, Hawryła, Żabińska, Kaczmar, Helić, Kaczorowska, Borek (libero) oraz Śliwińska, Mróz, Nickowska (libero)

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze