Puncher: Podsumowanie KSW 37 i zapowiedź gali we Wrocławiu

Sporty walki
Puncher: Podsumowanie KSW 37 i zapowiedź gali we Wrocławiu
fot. Polsat Sport

W poniedziałkowym Puncherze będą dominować dwa tematy. Mateusz Borek w towarzystwie bohaterów KSW 37: Circus of Pain podsumuje to, co wydarzyło się w krakowskiej TAURON Arenie, jak również zapowie galę we Wrocławiu, na której w walce wieczoru wystąpi Krzysztof Włodarczyk. Początek magazynu Puncher o godzinie 20:00 w Polsacie Sport News.

W części poświęconej MMA będziemy gościć Mariusza Pudzianowskiego, Borysa Mańkowskiego, Marcina Wrzoska i Romana Szymańskiego. Każdy z nich wygrał swoją walkę podczas gali KSW 37: Circus of Pain. W najgłośniejszym pojedynku "Pudzian" rozprawił się z Popkiem Monsterem w zaledwie 80 sekund. Kapitalnie zaprezentował się Mańkowski, pokonując Johna Maguire'a i broniąc pasa w wadze półśredniej. Wielkim wygranym okazał się także Wrzosek, który w krwawym starciu rozbił Artura Sowińskiego i wywalczył mistrzowski pas w wadze piórkowej. Udany debiut w KSW zaliczył natomiast Szymański, poddając Sebastiana Romanowskiego po świetnej walce. Jak ocenią swoje występy?

 

W nadchodzący weekend przyjdzie czas na wielkie emocje związane z boksem. We Wrocławiu Włodarczyk zmierzy się z Niemcem Leonem Harthem. Stawką będzie należący do "Diablo" pas IBF Inter-Continental. O przygotowaniach i nadziejach związanych z tym pojedynkiem opowiedzą  główny zainteresowany oraz jego trener Fiodor Łapin.

 

Kilka słów poświęcimy także galom w Manchesterze i Omaha. Na tej pierwszej będą walczyć Anthony Joshua i Eric Molina, natomiast na tej drugiej Terence Crawford i John Molina Jr. Wszystkie wspomniane wydarzenia będzie można oglądać na sportowych antenach Polsatu.

 

Prowadzący: Mateusz Borek

MMA: Mariusz Pudzianowski, Borys Mańkowski, Marcin Wrzosek, Roman Szymański

Boks: Krzysztof Włodarczyk, Fiodor Łapin, Janusz Pindera

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze