Kołecki zadebiutuje w MMA?

Sporty walki
Kołecki zadebiutuje w MMA?
fot. PAP

Szymon Kołecki spróbuje swoich sił w MMA? Tajemniczy wpis ze zdjęciem mistrza olimpijskiego pojawił się na fanpage'u klubu Nastula & Okniński Team. - Witamy Mistrza Olimpijskiego Szymon Kołecki na pokładzie Nastula & Okniński Team - czytamy w krótkim wpisie.

Kołecki przez lata cieszył polskich kibiców na podeście do podnoszenia ciężarów. W 2000 roku na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Sydney zdobył srebrny medal w kategorii do 94 kilogramów, a osiem lat później w Pekinie stanął na najwyższym stopniu podium. Kołecki jest także czterokrotnym medalistą mistrzostw świata, sześciokrotnym medalistą mistrzostw Europy (5-krotny mistrz Europy).

Karierę zawodniczą zakończył w październiku 2012 roku, a w grudniu tego samego roku objął stanowiska prezesa zarządu Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów. 9 sierpnia 2016 roku podał się do dymisji i jak widać nie traci czasu. Czy Kołecki nudzi się na emeryturze i zadebiutuje w MMA? Wiemy, że rozpoczął współpracę z klubem MMA Nastula & Okniński Team, ale szczegółów kooperacji nikt nie zdradza. Na razie kibice muszą uzbroić się w cierpliwość i zadowolić skromnym wpisem na Facebooku...

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie