McGregor obok Kanye'ego Westa i Ryana Goslinga. Irlandczyk nominowany do nagrody najlepiej ubranego mężczyzny roku

Sporty walki
McGregor obok Kanye'ego Westa i Ryana Goslinga. Irlandczyk nominowany do nagrody najlepiej ubranego mężczyzny roku
fot. PAP

Conor McGregor (21-3, 18 KO, 1 SUB) święci triumfy nie tylko w oktagonie UFC, ale również poza nim. Po zdobyciu pasa mistrzowskiego w drugiej kategorii wagowej na UFC 205 świat docenił stylizację Irlandczyka. "Notorious" znalazł się w zestawieniu 64 najlepiej ubranych mężczyzn na świecie przygotowanym przez czasopismo Gentlemen's Quarterly, które zajmuje się męską modą. Ze świata sportu wyróżnieni zostali również m.in. Lewis Hamilton, Roger Federer czy Lebron James.

Wszyscy nominowani do prestiżowego wyróżnienia zostali podzieleni na 32 pary. McGregor w pierwszej rundzie został zestawiony z amerykańskim aktorem filmowym i komikiem Kevinem Hartem. - Obaj znani są z wbijania szpilek innym ludziom. Jeśli chodzi o styl, obaj wykazali, że nie lękają się krytyki - czytamy na stronie magazynu GQ.

Jeśli McGregor przejdzie pierwszą przeszkodę w kolejnej rundzie zmierzy się ze zwycięzcą konfrontacji rapera Drake'a z producentem muzycznym DJ Khaledem. W gronie nominowanych znaleźli się jeszcze m.in. David Beckham, Pep Guardiola, aktor Tom Hardy czy piosenkarz John Legend. Wszystkie pary znajdziecie TUTAJ. W podanym linku możecie również oddawać głosy na swoich faworytów.

McGregor w ostatnim pojedynku, 12 listopada 2016 roku, podczas gali UFC 205 zdobył pas mistrzowski drugiej kategorii wagowej. Po zwycięstwie z Eddiem Alvarezem do swojej kolekcji dołożył tytuł dywizji lekkiej i jako pierwszy zawodnik miał posiadał dwa pasy. Posiadał, bo kilka tygodni później organizacja UFC odebrała mu mistrzostwo w kategorii piórkowej... Na szczęście McGregor ma powody do radości poza oktagonem.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie