Wszyscy nominowani do prestiżowego wyróżnienia zostali podzieleni na 32 pary. McGregor w pierwszej rundzie został zestawiony z amerykańskim aktorem filmowym i komikiem Kevinem Hartem. - Obaj znani są z wbijania szpilek innym ludziom. Jeśli chodzi o styl, obaj wykazali, że nie lękają się krytyki - czytamy na stronie magazynu GQ.

Jeśli McGregor przejdzie pierwszą przeszkodę w kolejnej rundzie zmierzy się ze zwycięzcą konfrontacji rapera Drake'a z producentem muzycznym DJ Khaledem. W gronie nominowanych znaleźli się jeszcze m.in. David Beckham, Pep Guardiola, aktor Tom Hardy czy piosenkarz John Legend. Wszystkie pary znajdziecie TUTAJ. W podanym linku możecie również oddawać głosy na swoich faworytów.

McGregor w ostatnim pojedynku, 12 listopada 2016 roku, podczas gali UFC 205 zdobył pas mistrzowski drugiej kategorii wagowej. Po zwycięstwie z Eddiem Alvarezem do swojej kolekcji dołożył tytuł dywizji lekkiej i jako pierwszy zawodnik miał posiadał dwa pasy. Posiadał, bo kilka tygodni później organizacja UFC odebrała mu mistrzostwo w kategorii piórkowej... Na szczęście McGregor ma powody do radości poza oktagonem.