Reprezentant Polski odchodzi z Vive Tauron Kielce!

Piłka ręczna
Reprezentant Polski odchodzi z Vive Tauron Kielce!
fot.Cyfrasport

Brązowy medalista ubiegłorocznych mistrzostw świata w piłce ręcznej, 28-letni Piotr Chrapkowski po sezonie 2016/17 opuszcza Vive Tauron Kielce - poinformował we wtorek klub na oficjalnej stronie internetowej.

Chrapkowski, lewy rozgrywający, jest wychowankiem drużyny Cartusia Kartuzy, później grał w AZS AWFiS Gdańsk, Wiśle Płock i od 2013 roku w Vive. W dorobku ma zwycięstwo w Lidze Mistrzów z kieleckim zespołem oraz cztery tytuły mistrza Polski (trzy z Vive Tauronem i jedno z Orlen Wisłą).

 

Jesteśmy pełni uznania dla pracy, jaką wykonał Piotrek w ostatnich sezonach. Zdecydowaliśmy się jednak na rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron, więc po zakończeniu sezonu nasze drogi się rozejdą. Jestem jednocześnie przekonany, że Piotrek przez kilka kolejnych miesięcy da z siebie wszystko na parkiecie i swoją grą da nam wiele powodów do zadowolenia. Następnie będę mu życzył wszystkiego co najlepsze w dalszej karierze - powiedział prezes kieleckiego klubu Bertus Servaas, cytowany na stronie internetowej.

 

Chrapkowski znalazł się w 21-osobowej kadrze Polski na mistrzostwa świata, które 11 stycznia rozpoczną się we Francji.

A.J., PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze