Azerrail Baku - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Azerrail Baku - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Od wyjazdu do odległego Azerbejdżanu swoją przygodę w tej edycji Ligi Mistrzyń rozpoczną siatkarki Tauronu MKS Dąbrowy Górniczej. Rywalkami szóstej ekipy OrlenLigi będą zawodniczki Azerrail Baku. Jak po trzech latach rozłąki z najlepszymi rozgrywkami w Europie poradzą sobie Dąbrowianki? Transmisja meczu Azerrail Baku - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza w Polsacie Sport.

Aż trzy sezony przerwy od Ligi Mistrzów sprawiły, że apetyty na dobry wynik są w Dąbrowie Górniczej ogromne. W trakcie tego okresu siatkarki Tauronu musiały się zadowolić rywalizacją w Pucharze CEV. Teraz jednak na Śląsk powracają elitarne rozgrywki.

 

Poczynania podopiecznych Juana Manuela Serramalery można nazwać jedną wielką sinusoidą.  Słaby początek, świetny listopad, w którym Dąbrowianki odniosły aż pięć zwycięstw i gorsza gra w ostatnich tygodniach pokazują, że czwarty zespół poprzedniego sezonu nadal szuka optymalnej formy.

 

Rywalki polskiej ekipy, to obecnie trzecia drużyna azerskiej ligi, której skład to iście egzotyczna mieszanka. Obok zawodniczek z Czarnogóry i Węgier znajdziemy tu Kenijkę i Tajkę. Czy to wystarczy na ekipę Tauronu?

 

Transmisja meczu Azerrail Baku - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza od godziny 15.00 w Polsacie Sport. Komentują: Krzysztof Wanio i Damian Dacewicz.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie