Joshua - Kliczko: 50 tysięcy biletów sprzedało się w 2 godziny!

Sporty walki

Wszyscy chcą oglądać mistrzowskie starcie Anthony Joshua - Władimir Kliczko! We wtorek 20 grudnia rozpoczęła się pierwsza tura sprzedaży biletów na Wembley, gdzie odbędzie się wydarzenie... i po dwóch godzinach dobiegła końca. 50 tysięcy biletów sprzedało się jak świeże bułeczki!

29 kwietnia dojdzie do najbardziej oczekiwanego starcia w wadze ciężkiej w ostatnich kilku latach. Nazwiska: obecnego mistrza Anthony'ego Joshuy oraz byłego czempiona Władimira Kliczki robią ogromne wrażenie, dlatego kibiców nie trzeba namawiać, by tłumnie przybyli na taki pojedynek. Dlatego hitowe starcie zaplanowano na Wembley, które może pomieścić aż 90 tysięcy fanów szermierki na pięści.

W pierwszej fazie zamierzano sprzedać 50 tysięcy wejściówek do świątyni angielskiego futbolu, ale nie spodziewano się chyba takiej nawały kibiców na serwer z biletami. W pewnym momencie strona po prostu "padła", a zaniteresowani musieli obejść się smakiem. Mimo chwilowych kłopotów sprzedano wszystkie przewidziane wejściówki w niespełna dwie godziny!

Następne bilety trafią do sprzedaży 16 stycznia 2017 roku. Mimo dosyć zaporowych cen (od około 200 złotych do 10 000 złotych) wydaje się, że organizatorzy nie będą mieli żadnych problemów ze sprzedaniem wszystkich miejsc na trybunach. 90 tysięcy osób powinno więc zobaczyć starcie o należący do Joshuy pas IBF w wadze ciężkiej, a także o wakujące trofeum organizacji IBO.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze